YarasaFORUM
18 Şubat 2018, 12:02:21 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: Kaliteli hizmet için ÜYE OLUN!..

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: SADAKAT BAYRAK  (Okunma Sayısı 470 defa)
maivesiyah
Ziyaretçi
« : 27 Mart 2011, 17:35:33 »

Merhaba. Ben Sadakat BAYRAK. 1983  Kırşehir doğımluyum. Merhum Âşık Dursun KAYA ve merhume Adalet Kaya ile Turgut ve Sadakat Kuzu'nun torunlarıyım. İlkokul, orttaokul, lise ve yüksek öğretim hayatımı  Kırşehir'de tamamladıktan sonra Erzurum Atatürk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde yüksek lisansımı yaptım. 2008 yılında  Merhum Âşık Dursun Kaya'nın şiirlerini kendi ağzından derleyerek kitaplaştırdım.3 yıldır Erzurum- Aziziye Adnan Menderes Lisesi'nde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yapıyorum. Derslerimde yeri geldikçe Erzurumlu öğrencilerime Âşık Dursun KAYA'dan şiirler okutup memleketimden uzak bu illerde de tanınmasını sağlamaya çalışıyorum. Bu siteyi hazırlayan ve buraya yazan kerkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
YARASA
MARESAL
YARBAY
*

Tesekkür sayisi 1960
Çevrimdışı Çevrimdışı

YUSUF'san gerektiğinde ölmesini bileceksin..

Site
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2011, 21:58:09 »

Sizleri sitemizde görmekten çok mutlu oluyoruz. Site tasarımı ile ben uğraşıyorum. Hamitliyim adım Yusuf, ben  de öğretmenim ve yüksek lisansımı GAZİ EĞİTİM de tamamladım. Kasabamızı gücümüzün yettiğince tanıtmaya çalışıyoruz. Buraya yazarak bizlere destek olduğunuz ve takip ettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.Her zaman söylediğim gibi "Her şey daha güzel bir Hamit içindir". Sitemizde çeviri sistemi, oyun bölümü, sohbet sistemi, Edebiyat ve Türçe bölümleri mevcuttur. Aramıza katıldığınız için tekrar tekrar teşekkür ediyor, eğitime gönül verenler adına hoşgeldiniz diyorum.

efe20
Sivil-Konu Ekle!..
*

Tesekkür sayisi 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2011, 15:10:15 »

mrb sadak bayraktar hocam siznkitaba nasıl ulaşabilrm

UYARI FORUM GENEL SAYFALARINDA ÖZEL BİLGİLER PAYLAŞMAK YASAKTIR
« Son Düzenleme: 14 Aralık 2011, 06:37:56 Gönderen: BURAK » Kayıtlı
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Simple Audio Video Embedder
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!