YarasaFORUM
18 Şubat 2018, 11:43:50 *
Hoşgeldiniz, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Duyurular: DJ   alımımız devam etmektedir.. Ayrıntılar için TIKLAYIN...

Ana Sayfa   Yardım Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gülmek size yakışıyor?----->  (Okunma Sayısı 219 defa)
YARASA
MARESAL
YARBAY
*

Tesekkür sayisi 1960
Çevrimdışı Çevrimdışı

YUSUF'san gerektiğinde ölmesini bileceksin..

Site
« : 02 Ocak 2010, 01:26:56 »

Üyelerimizin yaptığı yardımlarla gülen minik kuşlarımız.. Gülmek sizin o güzel yüzünüze çok yakışıyor.. Sizleri güldürmek için YARASATURK yardımlarına ve çalışmalarına devam edecektir. Yardım eden tüm üyelerimize teşekkür ediyoruz..

Değerli YARASATURK üyeleri, bu konuyu açmamdaki amaç, çocuklarımız için gönderdiğiniz kaynakların her geçen gün artmasından dolayı bu yardımları tek noktada biriktirmektir..

Biz YARASATURK olarak, sokaklarda POLİSİMİZE, ASKERİMİZE taş atan çocuklar görmek istemiyoruz ve bunun yönteminin de fakirliği, cehaleti ortadan kaldırmak olduğunun bilincindeyiz.. Cehaleti kaldırmak için sitemizde birbirinden ilginç konulara yer veriyor, zaman zaman ülkemiz meseleleri üzerinde kafa yoruyoruz.. Şimdi sıra, fakir kardeşlerimize küçük de olsa bir hediye armağan ederek onları sevindirmeye gelmiştir. Çoğu zaman bizİm içİn önemsiz olan bir eldiven, bir şapka, bir atkı, soğukta donan küçük çocuklar için, fakir ve kimsesiz aileler için son derece önemli şeylerdir.. Bir wep stesi olarak elimizden gelenin en iyisiyle bu kardeşlerimize yardımcı olmayı bir insanlık vazifesi biliyoruz.. Tabiki kendisi yan gelip yatarak sağdan soldan gelen yardımlara gözünü diken, sürüngen gibi yaşayan kişileri bu yardımın dışında tutuyoruz.. Gece karanlığında gerektiğinde bizzat ben çıkıyorum, sokaklara ve kendi elimle yardımlarınızı kimsesiz ve fakir ailelere ulaştıyorum.. Bazen bir gurbetcimize bilet alıyoruz, bazen sokakta bir restorant karşısında aç gezen vatandaşa yardım ediyoıruz, bazen ise elimizdeki eldiveni çıkartıp elleri üşüyen kimsesiz çocuklara hediye ediyoruz.. Bu gönüllü insanlık davasına hepinizi davet ediyorum
.. Gelin el ele verelim  "Vatanımız için bir yürek de biz sevindirelim"

YARDIMLARINIZ İÇİN banka HESAP NUMARAMIZ

ziraat bankası : 0425 40778865 5001
« Son Düzenleme: 02 Ocak 2010, 01:37:29 Gönderen: ____YARASA____ » Kayıtlı

bihter
sessiz çığlık
YARBAY
*

Tesekkür sayisi 46
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2010, 03:29:03 »

allah hiçbi zaman ağlatmasın çocuklarımızı yarasaturk sayesinde bizde birazda olsa sevap işliyoruz galiba bide bişey kanıtlamana gerek yok bence  sana inannıp güvenmesek yanında olmazdık gıcık ve inaççıda olsan güvenilir birisin inşallah daha fazla yardım olurda üç beş çocuk sevinmez bitek allah bu yolda yolunu açık etsinn Gülümseme

http://facebookvideoindir.gen.tr/bilirim-her-aci-zamansiz-gelir.html

Güneşe ben küsmedimki. O ışığını dökmüyorsa yüzüme , ısıtmıyorsa en üşüdüğümde, ve yeşertmiyorsa dallarımı; ne küsücem Umursamam bile...
asab__2008
ÜSTEĞMEN
*

Tesekkür sayisi 3
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #2 : 20 Mart 2010, 08:32:57 »

yarasa türke tsk ederiz::..
Dj_Asi
ONBAŞI
*

Tesekkür sayisi 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #3 : 17 Haziran 2012, 05:03:56 »

Yardımlarınızın devamını dileriz.
Ayışığı_Ahmet
Mod.Tümgeneral
YÜZBAŞI
*

Tesekkür sayisi 37
Çevrimdışı Çevrimdışı

Ayışığı Ahmet

Site
« Yanıtla #4 : 17 Haziran 2012, 05:48:46 »

Allah razı olsun yarasaturk farkı...

Stella54
BİNBAŞI
*

Tesekkür sayisi 31
Çevrimdışı Çevrimdışı

Heyecan Yaptım .. :))

Site
« Yanıtla #5 : 19 Haziran 2012, 19:33:41 »

Emeğinize sağlık..

HaCkEd_TopraK
Sivil-Konu Ekle!..
*

Tesekkür sayisi 0
Çevrimdışı Çevrimdışı

« Yanıtla #6 : 23 Haziran 2012, 06:08:02 »

ALLAH TURKU KORSUN NE MUTLU TURKUM DİYE
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

MySQL Kullanıyor PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC
Simple Audio Video Embedder
XHTML 1.0 Uyumlu! CSS Uyumlu!